17.05.2018

Bank Gospodarstwa Krajowego, realizujący na terenie województwa łódzkiego projekt Jeremie2 serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu „Giełda Produktów Finansowych”, które odbędzie się 29 maja 2018 roku w godz. 10.30 – 14.30 w Hotelu Ambasador, ul. Piłsudskiego 21, Łódź.

Spotkanie dedykowane jest wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą rozwinąć firmę i skorzystać z zewnętrznego finansowania oraz osobom pozostającym bez pracy, szukającym możliwości rozwoju. Konferencje otworzą uroczyście przedstawiciele władz województwa łódzkiego oraz Banku Gospodarstwa Krajowego.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące konferencje pod numerem tel. 22 599 81 33 email: edyta.zak@bgk.pl

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://rpo.bgk.pl/konferencje-i-spotkania/gielda-produktow-finansowych/lodz-29052018-r/

Uwaga! W PRZYPADKU BRAKU MOŻLIWOŚCI REJESTRACJI PRZEZ FORMULARZ, PROSIMY O WYSYŁANIE ZGŁOSZEŃ NA ADRES MAILOWY: maria.gajewska@bgk.pl

Liczba miejsc ograniczona.

25.04.2018

Już jutro mogą Państwo odwiedzić nasze stoisko na III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego.
Zapraszamy.

19.04.2018

INFORMACJA

Informujemy,  że w dniu 19.04.2018 r. Punkt lokalny w Łodzi będzie nieczynny za utrudnienia przepraszamy

09.04.2018

NABÓR WNIOSKÓW W ZAKRESIE ROZWOJU I OBNIŻENIA KOSZTÓW PRODUKCJI ROLNICZEJ POPRZEZ POPRAWĘ JAKOŚCI GLEB WYKORZYSTYWANYCH ROLNICZO NA TERENIE GMINY KLESZCZÓW

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów informuje Państwa, że zgodnie z Regulaminem  programu pomocy w zakresie rozwoju i obniżenia kosztów produkcji rolniczej poprzez poprawę jakości gleb wykorzystywanych rolniczo na terenie Gminy Kleszczów w br. będzie przeprowadzone badanie kwasowości gleb.

Przeprowadzenie badania odczynu pH i zasobności gleb (P, K, Mg) jest niezbędne do określenia potrzeb wapnowania, które zgodnie z w/w Regulaminem (co 3 lata) zostanie przeprowadzone w 2019 r.

Beneficjentami dofinansowania będą rolnicy będący mieszkańcami Gminy Kleszczów, którzy posiadają grunty na terenie naszej gminy oraz Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Łękińsku. W/w podmioty muszą posiadać prawo dysponowania gruntami podlegającymi wapnowaniu wynikające z tytułu; własności, współwłasności, umowy dzierżawy oraz oświadczenia o prawie do dysponowania nieruchomością składanego pod rygorem odpowiedzialności karnej.

Regulamin oraz druki wniosków znajdują się u sołtysów, w biurze Fundacji oraz na stronie Fundacji www.frgk.pl , które do dnia 15 czerwca br. należy składać u sołtysa lub w sekretariacie Fundacji.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosi się o kontakt telefoniczny pod nr 44 731-46-34 lub 44 -731-31-33 bądź e-mail fundacja@kleszczow.pl  lub bezpośrednio w biurze FRGK przy ul. Sportowej 3

04.04.2018

KURS CHEMIZACYJNY- SZKOLENIE PODSTAWOWE ORAZ SZKOLENIE UZUPEŁNIAJĄCE

Uprzejmie informujemy, że Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów organizuje szkolenie podstawowe i uzupełniające w zakresie stosowania środków ochrony roślin przy użyciu sprzętu naziemnego przeznaczonego do stosowania tych środków dla rolników z gminy Kleszczów.

Dane dotyczące szkolenia:

1. Szkolenie uzupełniające – 18.05.2018 r.  w godz. 9-14  (dla osób, którym upłynął termin ważności nabytych wcześniej uprawnień do stosowania  śor)

2. Szkolenie podstawowe –  21 - 22.05.2018 r. w godz. 9-14 ( dla osób chcących nabyć uprawnienia do stosowania śor po raz pierwszy)

3. Miejsce szkolenia  - Kleszczów ul. Główna 74 -  sala OSP

4. Zapisy osób zainteresowanych w FRGK  do dnia  7.05.2018 r.  pod nr tel. 44 731 46 36.

5. Koszty szkolenia pokrywa Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów.

27.03.2018

19.03.2018

„Popołudnie z biznesem - fundusze na rozwój Twojej firmy"

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wspólnie organizują cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców pn. „Popołudnie z biznesem - fundusze na rozwój Twojej firmy", które odbędą się na terenie Województwa Łódzkiego w terminie 16 marca - 27 kwietnia 2018 r. w każdym z powiatów.

Spotkania kierowane są do przedsiębiorców z naszego regionu. Uczestnicy poznają najnowsze możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia
w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników. Uczestnicy spotkań będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami, którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów. Udział w wydarzeniach jest również okazją do integracji środowiska gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
W spotkaniach wezmą udział przedstawiciele Zarządu Województwa Łódzkiego.

Spotkania uświetni wystąpienie gościa specjalnego: p. Artura Partyki: dwukrotnego medalisty olimpijskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców wszechczasów i mówcy motywacyjnego.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny po dokonaniu wcześniejszej rejestracji elektronicznej na adres rejestracja@larr.lodz.pl. W tytule należy wpisać datę spotkania.

Szczegółowe informacje o cyklu spotkań wraz z rejestracją, dostępne są na stronie www.lodzkie.pl/spotkania-biznes oraz na Facebooku Promuje Lodzkie .

Załącznik: Harmonogram spotkań

05.03.2018

INFORMACJA

Informujemy,  że w dniu 05.03.2018 r. Punkt lokalny w Łodzi będzie czynny w godzinach 8:00-13:00 za utrudnienia przepraszamy

28.12.2017

INFORMACJA

Informujemy, że dzień 2 styczeń ( wtorek) będzie dniem wolnym od pracy dla  Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów w zamian za święto Trzech Króli, przypadające w sobotę.

INFORMACJA

Informujemy, że w dniu  21.11.2017 r. Punkt Konsultacyjno - Doradczy jest nieczynny.
Zapraszamy na konsultację w dniu 24.11.2017 r. w godz 9:00 - 14:00